O Trojoku

Serdecznie zapraszamy do odnowionego Domu Przyjęć „Pod Trojokiem” w Gaszowicach.

Organizujemy:

  •  przyjęcia weselne,
  •  urodziny,
  •  komunie,
  •  spotkania i narady biznesowe,
  •  szkolenia, konferencje,
  •  stypy

Podczas imprez serwujemy posiłki tradycyjnej kuchni śląskiej i polskiej o wysokich walorach smakowych, estetycznie podane w niebanalnym wnętrzu. Oferuje wysoką jakość w bardzo konkurencyjnych cenach. „Pod Trojokiem” słynie z wykwintnej kuchni, miłej i profesjonalnej obsługi. Na terenie domu przyjęć można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu – przez Wi-Fi. Dodatkowym atutem Domu Przyjęć „Pod Trojokiem” jest ogród. Dla szukających chwili wytchnienia tak zagospodarowaliśmy otoczenie, aby każdy znalazł coś dla siebie. Osoby przebywające na świeżym powietrzu będą oczarowane pięknym widokiem. Wciąż ulepszamy nasz ogród, aby zachwycał naszych gości.

Dom Przyjęć „Pod Trojokiem”
ul. Rydułtowska 4, 44-293 Gaszowice

e-mail: podtrojokiem@onet.pl
tel.: 32 43-05-742

 

Polecamy!

Wynajem sali konferencyjno – szkoleniowej

cena 60,00 zł brutto za godzinę (wynajem na minimum 2h)*

– przenośne nagłośnienie gratis!

Nasza sala konferencyjno – szkoleniowa stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji wykładów/szkoleń dla około 30 uczestników.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu kawy/herbaty oraz obiadu etc.

dla przybyłych uczestników.

*Nie wynajmujemy sali dla potrzeb prowadzenia pokazów sprzedażowo-handlowych

 

 

 

 

W sprawie cateringów oraz organizacji przyjęć prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 12:00 lub przesłać zapytanie drogą mailową na adres: podtrojokiem@onet.pl (Prosimy o zamawianie cateringów z minimum tygodniowym wyprzedzeniem).